10 comments:
Leave a comment
This blog supports Gravatars. To have your picture displayed beside your comment, please sign up at gravatar.com.
This blog supports Gravatars. To have your picture displayed beside your comment, please sign up at gravatar.com.
Velkommen! Vi er en familie på fem fra Trønderhovedstaden: Mor Johanne, far Morten, barna Emilie og Oliver og vår lille Alma med Trisomi 18, som nå bor i hjertene våre. Mor er bloggmester, mens far gjesteblogger innimellom. Her blogges om det meste av familiens interesser: Barn, mat, foto, musikk, kolonihage og generell LIVSGLEDE!

Ingen tvil om at den jenta det er fotogen :) Nydelig bilde av ei nydelig jente!
ÅÅ.. som jeg gleder meg!! Håper bursdagsjenta har hatt en finfin feiring!
For en nydelig fireåring :D utrolig stilig bilde, med en kjempe flott modell :D
Wow, kjempekult bilde! Og en herlig modell :)
Kjempestilig bilde av flott jente!
Jeg tror ikke jeg vet om noen mer prinsesseaktig småpike enn Emilie, hun er så utrolig fin og snuppete :) Gratulerer med overstått bursdag!
For et nydelig bilde. Dere har så mange fine bilder på bloggen, de har en så lun varme i seg. Kjempefine de av lille Oliver på det flotte lappeteppet og. Er han litt lik pappaen sin eller?
Gratulerer så masse med overstått dag til den søteste Emilie!:)For et herlig bilde,og for en tøff jente.minus 15 ,hjelp,men hva gjør man vel ikke for en snill mamma og pappa:)Tenker årets julekort blir utrolig flott:) Ha en fortsatt fin uke:) Klem.
for ett lekkert bilde :) hun er så nydelig :)
Åh, hjerteknuser!!! Utrolig bra styling Johanne, men Emilie you nailed it! uten tvil!!! Fantastisk julekort. Denne jenta kommer til å erobre verden, tenk..posere slik i en alder av 4. Og så tøff. P.S. Jeg begynner å bli litt stressa for kjærleiken...tenk at jeg vant;)