Overraskelse i posten
Så utrolig kos det er å gå i postkassen å finne julekort og andre hyggelige hilsener fra nær og fjern nå i førjulstiden. Jeg studerte i Harstad for å bli sykepleier fra 1999-2002. Der hadde jeg mange gode venner i klassen.
Bodde i bokollektiv det første året sammen med to herlige jenter. Marlén og Mari-Lynn; vi refererte til oss selv som pælsdyr
. Har fått tilbake kontakten, takket være Facebook. I dag kom det noen utrolige fine gaver i posten, fra Marlén til begge jentene. Tusen takk for de varmende gavene, Marlén! De settes stor pris på og var veldig overraskende.
Nå skal jeg lese siste utgave av Rom 123 og tenke ekstra julete tanker mens jeg mater Alma. I kveld har svigermor invitert meg med til Nidarosdomen, på konsert med Nidarosdomens guttekor og Arve Tellefsen—gleder meg stort til å få skikkelig julestemning.



5 kommentarer: