Vakre ferjeturer
Årets Ålesundstur var minst like vakker og full av herlig familie som de fem foregående årene vi har vært så heldig å kunne dra dit. Det kommer mange bilder og ferieminner fra uken i dagene fremover.
Starter med noen vakre ferjebilder, tydelig at Emilie setter pris på disse kjøre-pausene like mye som mamma og pappa. Lar bildene tale for seg selv. De rene vakre detaljene og interiøret på ferjene gjør bildene enda finere syns jeg.
Kom tilbake til Trondheim og siste del av Olavsfestdagene i går. Fikk med oss Melissa Horn & Lars Winnerbäck i Borgården, Sveriges to mest kjente artister for tiden. Så nå har jeg en ny favoritt, nemlig Lars Winnerbäck.
I kveld skal vi i Palmehagen å se Jarle Bernhoft, musikk gjør meg så glad.






sveler..jeg kjenner svelelukta helt hit :)
da har dere med andre ord kjørt rett forbi huset mitt, når dere var på tur ;) ..så om du så et lusthus..med helt oppgravd tomt rundt..så var det oss!
ferger er kjempekjekke fartøy, hvis man ikke lar seg stresse av fergetabeller osv..jeg har begynt å IKKE se på ruta før jeg drar, så slipper jeg faren for å kjøre for fort, og å bli sur over at man akkurat ikke rakk den..
nyt tiden man eventulet må vente i stedet, kaster stein, plukker skjell og spiser is..supert!
Å, sommerminner! Flotte bilder du har tatt!
Håper vi snart kan treffes. Jeg og Line koste oss på cafe i går og snakket om at det er på tide vi møtes igjen. Hadde vært veldig koselig. :)
Koselige bilder - fergeturer er en favoritt her også. Da kan vi strekke på beina, drikke kaffe, og ungene har absolutt skjønt at da er det ISTID! Nå er jeg ferdig med pay-it forward gaven, og sender du meg adressen din på mail til meg sender jeg en pakke til deg!
Stor klem