Emilie i 2010
Januar
Februar
Mars
April
Mai
Juni

Juli
August
September
Oktober

November

Desember
Et bilde for hver måned av Emilie, det var et veldig vanskelig valg. Har du en favoritt blant disse bildene?
Emilie og Oliver ønsker dere alle en barnslig og leken jul! Husk å se Disney filmer og Tre nøtter til Askepott. Mammaen min kommer til å være benket foran TVen i morgen tidlig med Oliver på den ene armen og meg på den andre.
GOD JUL!









Nydelige bilder! Skjønner at det er vanskelig (umulig!) å velge favoritter, men jeg liker juni, oktober og desember aller best :) Ser der ja, det måtte bli tre ;)
God jul til dere alle fra oss 3 på Flatåsen!
Så mange fine bilder!♥
Jeg likte best oktober, november og desember :) Lyser storesøster-stolthet av de to siste :)
Kos dere masse i julen, nyt dagen i morgen med Emilie på ene armen og Oliver på andre.
(tenker at lille vakre Alma i himmelen er en ganske så stolt storesøster, hun og!)
Klemmer fra meg :)
En nydelig kavalkade, Johanne. Dere er så flinke til å fange gode øyeblikk. Jeg synes faktisk “vrælet” i juni er et høydepunkt, for Emilie er jo så tirende blid alltid - morsomt med et annet uttrykk :)
Takk for alt det fine som er delt her i løpet av det siste året, en glede å kikke innom her. Nå ønsker jeg dere en flott og fredelig julefeiring og alle gode ting for et nytt, blankt år! Klem fra Grete
Hei Johanne,
Tusen takk for mange hyggelige og motiverende kommentarer i året som har gått. Jeg vil også gratulere så mye med vesle Oliver og ønske dere en riktig god jul!
Trine ;)